Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,
Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły – klasy I–VIII – na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026, które odbędzie się 1 września 2025 r. o godzinie 9:00 w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przyborowie.
Wcześniej, o godz. 8.00 odbędzie się uroczysta Msza Święta w Kościele pw. św. Jana Kantego w Przyborowie.
Rozpoczęcie roku szkolnego to wyjątkowy moment – zwłaszcza dla pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy przekroczą próg szkoły i rozpoczną swoją przygodę z nauką. To również chwila radosnego powrotu dla uczniów klas II i VIII, którzy spotkają swoich kolegów, koleżanki i nauczycieli po wakacyjnej przerwie.
Wychowawcy klas:
kl. 1 – Alicja Czuj
kl. 2 – Karolina Jagielska-Ciuruś
kl. 3 – Irena Noga
kl. 4 – Aneta Duda
kl. 5 – Monika Ogar
kl. 6 – Katarzyna Lis
kl. 7 – Piotr Pawełek
kl. 8 – Barbara Włudyka
Kochani Uczniowie! Czeka nas nowy rok pełen wspólnych wyzwań, zdobywania wiedzy, rozwijania pasji i budowania szkolnych przyjaźni. Jesteśmy przekonani, że będzie to czas pełen uśmiechu, ciekawych doświadczeń i wielu sukcesów.
Z ogromną radością powitamy Was 1. września – do zobaczenia!
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Dyrektor Szkoły Paulina Chrabąszcz i Grono Pedagogiczne
ZSP w Przyborowie