Pożegnanie klasy VIII

Pożegnanie klasy VIII

imgrsp3wQ-b3a6559

          20.06.2024 roku w  naszej szkole odbyło się pożegnanie uczniów klasy VIII. Na uroczystej akademii pojawili się uczniowie klasy VIII, ich rodzice, nauczyciele i uczniowie klas I-VII. Swoją obecnością zaszczycili nas również dyrektor szkoły pani Paulina Chrabąszcz i wychowawczyni w klasach I-III – pani Alicja Czuj.  Akademia rozpoczęła się  częścią artystyczną w wykonaniu absolwentów.

           Uczniowie klasy VIII podziękowali swoim wychowawcom, nauczycielom, dyrekcji  za mile spędzone chwile, dobre rady, naukę w murach naszej szkoły. Podziękowania odebrali także rodzice, którzy bardzo aktywnie włączali się w życie klasy i szkoły. Następnie zabrała głos Pani Dyrektor, która w bardzo ciepłych i serdecznych słowach wyrażała się o tegorocznych absolwentach. Były kwiaty, dyplomy oraz prezenty.

Warto jeszcze skierować kilka słów do Was drodzy absolwenci:                                                                              

Życzymy Wam szczęścia, radości, wytrwałości oraz samych pogodnych dni. Niech Wasze serca będą wolne od nienawiści, a ręce pełne dobrych i owocnych czynów. Mamy nadzieję, że nie zapomnicie o naszej szkole. Nie mówimy „Żegnajcie! ”. Mówimy ,,Do widzenia!”

 Dyrekcja szkoły i wasz wychowawca.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Skip to content