Mistrz Matematyki Powiatu brzeskiego 

Mistrz Matematyki Powiatu brzeskiego 

images

       Dnia 11.06.2024 roku w LO im. Mikołaja Kopernika w  Brzesku odbyła się uroczystość będąca podsumowaniem I edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego Szkół Podstawowych o tytuł „Mistrza Matematyki Powiatu brzeskiego”. Patronat nad konkursem objął starosta brzeski – Pan Andrzej Potępa.

        Powiatowy Konkurs Matematyczny adresowany był do uczniów szkół podstawowych powiatu brzeskiego, którym nieobce są liczby, linie proste, okręgi czy kwadraty. Konkurs składał się z dwóch etapów: szkolnego oraz finału, do którego zakwalifikowało się 28 uczniów szkół podstawowych z powiatu brzeskiego. Spośród finalistów tego konkursu jury wyłoniło 3 laureatów. Nasi uczniowie zajęli zaszczytne 4 miejsce – JAKUB KOCIOŁEK oraz 6 miejsce  – JULIA  IWANIEC.  

       Naszym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów matematycznych, rozwijania swoich zainteresowań i pasji. Uczniów przygotował: B. Biliński.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Skip to content