Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

unnamed
Dzień Dziecka 2024 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyborowie to wspaniała impreza zorganizowana przez Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, Radę Rodziców, Wójta Gminy Borzęcin Pawła Kułaka , we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Borzęcinie , Świetlicą Przyborów, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w  Borzęcinie , Ochotniczą Strażą Pożarną w  Przyborowie i KGW Dworzanki Przyborów. 
Dzięki współpracy udało się zorganizować wydarzenie dla uczniów i przedszkolaków, które wszyscy zapamiętają na długo. 
Uczniowie brali udział w spotkaniu z Zespołem Interdyscyplinarnym z GOPS Borzęcin, zmagali się w fantastycznych konkurencjach sportowych przygotowanych i przeprowadzonych przez Pana Piotra Pawełka, zaś Pani Marta Pudełek porwała wszystkich do tańca na szkolnym boisku. Przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 świetnie się bawili podczas animacji prowadzonych przez Panie z firmy Animek i szaleli na dmuchanej zjeżdżalni. 
Na wszystkich czekały słodkości: wata cukrowa, lody, ciasteczka, soczki, woda oraz popcorn. Nie zabrakło brokatowych tatuaży, malowania twarzy, kolorowych warkoczyków i fryzur oraz zdjęć w fotobudce. Pani Kasia Żurek  – instruktorka kultury z GOK Borzęcin, przygotowywała z dziećmi piękne bransoletki i korale. 
Na zakończenie wszyscy uczestniczyli w pokazie przygotowanym przez Strażaków z OSP w Przyborowie, mogli przyjrzeć się z bliska pojazdom ratowniczym i spróbować polania wodą z węża pożarniczego. 
Wydarzenie nie byłoby możliwe do realizacji bez wsparcia finansowego: Rady Rodziców ZSP w Przyborowie, Wójta Gminy Borzęcin – Pawła Kułaka, Sklepu Groszek Przyborów oraz Pana Marcina Matysa HIT-POL Szczepanów. 
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Skip to content