WYCIECZKA POKOMUNIJNA DO WADOWIC I ZATORU

WYCIECZKA POKOMUNIJNA DO WADOWIC I ZATORU

78a38d90a5f5af5857b8e93fa4dd5a84_XL

W dniu 21 maja 2024 roku uczniowie klasy trzeciej wraz z: rodzicami, wychowawcą oraz księdzem proboszczem wybrali się na wycieczkę dziękczynną za przystąpienie do sakramentu Komunii Św. do Wadowic. Tam w intencji dzieci i ich rodzin została odprawiona Msza Św. w Bazylice Wadowickiej. Uczniowie podczas homilii poznali wiele ciekawostek z życia wielkiego Polaka – Jana Pawła II. Następnym punktem wycieczki była wizyta w Parku Rozrywki – Zatorland. Jest to jeden z największych w Europie Parków Ruchomych Dinozaurów. Dodatkowymi elementami programu było zwiedzanie Parku Mitologii i Parku Owadów. Najwięcej radości jednak przysporzyła dzieciom wizyta w lunaparku i możliwość skorzystania z licznych atrakcji: karuzel, huśtawek i innych.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Skip to content