DZIEŃ RODZINY W KLASACH 1-3

DZIEŃ RODZINY W KLASACH 1-3

unnamed

“Najważniejsza rzecz w życiu to rodzina. Najpierw ta, w której się urodziłeś, później ta, którą sam stworzyłeś.” – Peter Sellers

 

W dniu 27 maja w Centrum Kulturalnym Wsi Przyborów odbyło się tradycyjnie wielkie wydarzenie. Uczniowie klas 1-3 przygotowali z okazji Dnia Rodziny wspaniałe występy dla swoich rodziców.

Zebranych gości powitała Pani Dyrektor – Paulina Chrabąszcz, która nawiązując do wartości, jaką jest rodzina, wprowadziła wszystkich w klimat uroczystości. Klasa pierwsza porwała widownię w podróż pociągiem po różnych bajkowych krainach, przedstawiając po drodze ciekawe postacie. Klasy druga i trzecia zaprezentowały piosenki, wiersze oraz piękne układy taneczne.

Wszyscy uczniowie własnoręcznie przygotowali dla swoich rodziców upominki, które wręczyli pod koniec występów. Tradycyjnie po przedstawieniach rodzice spędzili czas ze swoimi pociechami przy słodkim poczęstunku.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Skip to content