ŚWIĘTO SZKOŁY

ŚWIĘTO SZKOŁY

swieto_szkoly

10 maja obchodziliśmy Święto Szkoły, czyli imieniny naszej szkoły. Obchody tego dnia rozpoczęła klasa 5, przygotowując uroczystą akademię. Uczniowie przybliżyli życiorys naszego patrona – błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego,   jak również przedstawili życie szkolne „na wesoło”, zwracając uwagę na to, że szkoła to drugi dom.

Kolejną częścią obchodów Święta Szkoły było przeprowadzenie przez Samorząd Szkolny konkursu „MAM TALENT”! Spośród uczniów, którzy zechcieli i mieli odwagę pochwalić się swoimi umiejętnościami, jury w składzie: pani Marta Pudełek, pani Marzena Borowiec i pani Barbara Włudyka wyłoniło zwycięzców:

I miejsce zajął uczeń oddziału „0” Filip Gemza, który recytował wiersz Doroty Gellner pt. „Wiosenny Czrodziej”,

II miejsce zajęła Rita Skrężyna, uczennica klasy 2, która zaprezentowała grę na skrzypcach,

III miejsce zajęła uczennica klasy IV, Alina Piwowarczyk, która zaśpiewała piosenkę pt. „Jestem Twoją bajką” z repertuaru Sanah.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników! Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę. Piękne występy naszych uczniów uświetniły i ubogaciły ten szczególny dzień.

Nagrody w konkursie ufundowane zostały przez Radę Rodziców, za co bardzo dziękujemy!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Skip to content