EKOSZTUKA – NIE WYRZUCAJ, WYKORZYSTAJ!

EKOSZTUKA – NIE WYRZUCAJ, WYKORZYSTAJ!

konkurs-ekosztuka-podaruj-odpadom-drugie-zycieaaaaaa

        Uczniowie klas II i III wzięli udział w konkursie pt. “Ekosztuka” zorganizowanym przez portal SuperKid . Jego celem było zwiększenie poziomu świadomości ekologicznej wśród dzieci, propagowanie zasad prawidłowej segregacji odpadów, wtórne wykorzystanie odpadów jako tworzywa artystycznego, upowszechnianie inicjatyw twórczych oraz rozwijanie zdolności manualnych uczniów, a także zachęcanie ich do kreatywnego spędzania czasu wolnego.

        Dzieci przygotowały bardzo interesujące i pomysłowe prace, które można było obejrzeć na wystawie zorganizowanej na drugim piętrze naszej szkoły. Wytwory dzieci wzbudziły niemałe zainteresowanie wśród uczniów innych klas oraz nauczycieli.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Skip to content