XI Międzygminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych – Kanada

XI Międzygminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych – Kanada

konkurs_kanada_mini
      Gratulacje dla Dagmary i Liliany za dobre wyniki i wyróżnienie w Międzygminnym Konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową w Zabawie. Zadanie nie należało do łatwych. Przygotowanie do Konkursu wymagało od uczestników opanowania wiadomości z zakresu historii, geografii, ustroju politycznego i gospodarki, sztuki, mediów i edukacji oraz ciekawostek dotyczących kultury, życia codziennego i świąt obchodzonych w Kanadzie.
Czy wiedzieliście, że Kanada jest pierwszym krajem na świecie, w którym zbudowano oficjalne lądowisko dla UFO? Macie ochotę zobaczyć tę budowlę? Wystarczy pojechać do St. Paul w Albercie!
 
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Skip to content