WAŻNA INFORMACJA!

WAŻNA INFORMACJA!

Prezentacja18

Drodzy Rodzice.

Problem wszawicy nigdy nie przestał być aktualny. Z informacji przekazanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Brzesku wynika, że w ostatnim czasie na naszym terenie pojawiły się potwierdzone przypadki wszawicy u dzieci. Proszę o czujność, aby ten problem nie zagroził naszej placówce. Zarażenie wszawicą może przytrafić się każdemu dziecku i nie jest to skutek braku higieny, czy złej sytuacji materialnej rodziny.

APELUJEMY O SYSTEMATYCZNE SPRAWDZANIE CZYSTOŚCI GŁÓW SWOICH DZIECI!

W przypadku podejrzenia zakażenia wszawicą, należy o tym zawiadomić nauczyciela oraz podjąć wszystkie czynności prowadzące do likwidacji choroby.

Ulotka

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Skip to content