FESTIWAL AUTOMATYKI, ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA

FESTIWAL AUTOMATYKI, ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA

pobrane

       W dniu 24 listopada 2023 roku uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w Festiwalu automatyki, robotyki i programowania, który odbywał się w Zespole Szkół Technicznych i Branżowych nr 2 w Brzesku.

Na kilkunastu stanowiskach w hali gimnastycznej prezentowana była bogata  oferta edukacyjna  ZSTiB w Brzesku z zakresu kierunków związanych z dziedzinami automatyki, robotyki i programowania. Ponadto swoje stoiska promocyjne prezentowali partnerzy brzeskiej „Zielonki”, działający od wielu lat w branży związanej z szeroko pojętą automatyzacją: PROSTER, Bohle Gruppe, CANPACK S.A Fabryka Puszek Napojowych Brzesko, Carlsberg Polska, IGLOO Sp. z o.o. i MILOO–ELECTRONICS Sp. z o.o., MABUCHI MOTOR Poland sp. z o.o., Arcom, ELPLC S.A.

Uczniowie mieli okazje nie tylko zapoznać się z proponowanymi kierunkami kształcenia ale także poznać specyfikę pracy lokalnych przedsiębiorstw.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Skip to content