MAŁOPOLSKA TARCZA ANTYKRYZYSOWA – PAKIET EDUKACYJNY II. REALIZACJA WSPARCIA SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

MAŁOPOLSKA TARCZA ANTYKRYZYSOWA – PAKIET EDUKACYJNY II. REALIZACJA WSPARCIA SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

1920x810

     W lutym 2023 r. naszej szkole przyznano grant – Grant I w ramach projektu pn. Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych. Celem zadania grantowego było wsparcie realizacji zajęć dydaktycznych w szkołach podstawowych poprzez wyposażenie tych szkół w narzędzia do nauki w związku z zagrożeniem i skutkami pandemii COVID-19. Za otrzymane środki w naszej szkole zakupiono urządzenia do realizacji zajęć edukacyjnych oraz pomocy dydaktycznych umożliwiających prowadzenie edukacji zdalnej uczniów szkoły.

          Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyborowie złożył wniosek na zakup i dostawę laptopów oraz oprogramowania wraz z instalacją. Za kwotę 21 416,76 zł zakupiono 6 laptopów Lenovo IdeaPad 3wraz z oprogramowaniem oraz dodatkowy pakiet oprogramowania Office LTSC Standard 2021 na 9 stanowisk.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Skip to content