III POWIATOWY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ „BE A STAR” 2022

III POWIATOWY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ „BE A STAR” 2022

flaga-400x240-1-300x180

Do tegorocznej edycji Konkursu organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3 w Brzesku zgłosiły się 3 uczennice z klasy V. Były to: Wiktoria Skrężyna, Aniela Barnaś i Ewa Żurek. Zadaniem uczestników konkursu „Be a Star” było zaśpiewanie i nagranie wybranego utworu w języku angielskim. W konkursie mogli brać udział tylko soliści. W pierwszym etapie uczennice oceniane były przez szkolne Jury konkursowe. Po długich naradach Jury wyłoniono kandydatkę – Ewę Żurek, która reprezentowała szkołę 25 kwietnia w trakcie etapu powiatowego.

Choć nie udało się wywalczyć upragnionego tytułu laureata należy podkreślić, że poziom przygotowania i zaangażowania naszych uczennic był bardzo wysoki. Głównym celem organizowanego konkursu było popularyzowanie utworów anglojęzycznych oraz promowanie piosenki jako formy nauki języka obcego. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęło Starostwo Powiatowe w Brzesku. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku, w kolejnej edycji Konkursu nasi reprezentanci zostaną wyróżnieni nagrodą.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Skip to content